10AX057K3F35I2LG
Mfr.Part #
10AX057K3F35I2LG
Package / Case
1152-BBGA, FCBGA
Description
IC FPGA 396 I/O 1152FBGA
Height Seated (Max) :
3.5mm
Operating Temperature :
-40°C~100°C TJ
Supply Voltage :
0.9V
HTS Code :
Power Supplies :
0.9V
Length :
35mm
Width :
35mm
Terminal Pitch :
1mm
Number of I/O :
396
Number of Outputs :
396
Voltage - Supply :
0.87V~0.93V