10AX057K3F35E2SG
Mfr.Part #
10AX057K3F35E2SG
Package / Case
1152-BBGA, FCBGA
Description
IC FPGA 396 I/O 1152FBGA
Height Seated (Max) :
3.5mm
Supply Voltage :
0.9V
Width :
35mm
Voltage - Supply :
0.87V~0.93V
Number of Outputs :
396
Length :
35mm
Operating Temperature :
0°C~100°C TJ
Terminal Pitch :
1mm
Number of I/O :
396
Power Supplies :
0.9V