10AX057K2F40E2SG
Mfr.Part #
10AX057K2F40E2SG
Package / Case
1517-BBGA, FCBGA
Description
IC FPGA 696 I/O 1517FCBGA
Number of Outputs :
696
Height Seated (Max) :
3.5mm
JESD-30 Code :
S-PBGA-B1517
Supply Voltage :
0.9V
Length :
40mm
Terminal Pitch :
1mm
Voltage - Supply :
0.87V~0.98V
Number of Inputs :
696
Width :
40mm
Power Supplies :
0.9V
Package / Case :
1517-BBGA, FCBGA
Number of I/O :
Operating Temperature :
0°C~100°C TJ