10AX057K2F35I2SG
Mfr.Part #
10AX057K2F35I2SG
Description
IC FPGA 396 I/O 1152FBGA
NOT SPECIFIED
Number of Outputs :
396
Operating Temperature :
-40°C~100°C TJ
Terminal Pitch :
1mm
Height Seated (Max) :
3.5mm
Length :
35mm
Number of I/O :
396
Number of Inputs :
Factory Lead Time :
8 Weeks
Power Supplies :
0.9V
Supply Voltage :
0.9V
Voltage - Supply :
0.87V~0.98V
Surface Mount :
yes
Peak Reflow Temperature (Cel) :
Width :
35mm