10AX057K2F35I2LG
Mfr.Part #
10AX057K2F35I2LG
Description
IC FPGA 396 I/O 1152FBGA
Height Seated (Max) :
3.5mm
Number of I/O :
396
Package / Case :
1152-BBGA, FCBGA
Peak Reflow Temperature (Cel) :
Supply Voltage :
0.9V
Length :
35mm
Voltage - Supply :
0.87V~0.98V
Terminal Pitch :
1mm
Number of Inputs :
396
Width :
35mm
Power Supplies :
0.9V
Total RAM Bits :
Operating Temperature :
-40°C~100°C TJ