10AX057K2F35I1SG
Mfr.Part #
10AX057K2F35I1SG
Description
IC FPGA 492 I/O 1152FCBGA
Terminal Pitch :
1mm
Width :
35mm
Length :
35mm
Voltage - Supply :
0.87V~0.98V
Number of I/O :
492
Height Seated (Max) :
3.5mm
Reach Compliance Code :
Unknown
Operating Temperature :
-40°C~100°C TJ
Supply Voltage :
0.9V