10AX057K2F35E2SG
Mfr.Part #
10AX057K2F35E2SG
Description
IC FPGA 396 I/O 1152FBGA
Operating Temperature :
0°C~100°C TJ
Height Seated (Max) :
3.5mm
Number of Inputs :
396
Number of I/O :
396
Number of Outputs :
Width :
35mm
Factory Lead Time :
8 Weeks
Power Supplies :
0.9V
Supply Voltage :
0.9V
Not Qualified
Peak Reflow Temperature (Cel) :
Terminal Pitch :
1mm
Voltage - Supply :
0.87V~0.98V
Length :
35mm