10AX057K2F35E2LG
Mfr.Part #
10AX057K2F35E2LG
Description
IC FPGA 396 I/O 1152FBGA
Supply Voltage :
0.9V
Power Supplies :
0.9V
Width :
35mm
Operating Temperature :
0°C~100°C TJ
Number of Inputs :
396
Number of Outputs :
396
Height Seated (Max) :
3.5mm
Terminal Pitch :
1mm
Voltage - Supply :
0.87V~0.98V
Peak Reflow Temperature (Cel) :
Length :
35mm