10AX057K1F35E1SG
Mfr.Part #
10AX057K1F35E1SG
Description
IC FPGA 492 I/O 1152FCBGA
Number of I/O :
492
Number of Logic Elements/Cells :
Peak Reflow Temperature (Cel) :
Supply Voltage :
0.9V
Terminal Pitch :
1mm
S-PBGA-B1152
Number of Outputs :
396
Voltage - Supply :
0.87V~0.98V
Height Seated (Max) :
3.5mm
Power Supplies :
0.9V
Operating Temperature :
0°C~100°C TJ
Number of Inputs :
396
Width :
35mm
Length :
35mm