10AX048K3F35I2SG
Mfr.Part #
10AX048K3F35I2SG
Description
IC FPGA 396 I/O 1152FBGA
Number of Logic Elements/Cells :
Factory Lead Time :
11 Weeks
Operating Temperature :
-40°C~100°C TJ
Number of I/O :
396
Power Supplies :
0.9V
Voltage - Supply :
0.87V~0.93V
1152-BBGA, FCBGA
Number of Outputs :
396
Surface Mount :
yes
FIELD PROGRAMMABLE GATE ARRAY
Peak Reflow Temperature (Cel) :
Length :
35mm
Number of LABs/CLBs :
Width :
35mm
Supply Voltage :
0.9V
Height Seated (Max) :
3.5mm
Terminal Pitch :
1mm