10AX048K3F35E2LG
Mfr.Part #
10AX048K3F35E2LG
Voltage - Supply :
0.87V~0.93V
Operating Temperature :
0°C~100°C TJ
Terminal Pitch :
1mm
Height Seated (Max) :
3.5mm
RoHS Compliant
Peak Reflow Temperature (Cel) :
Length :
35mm
Packaging :
Tray
Factory Lead Time :
11 Weeks
Width :
35mm
Number of LABs/CLBs :
Number of Outputs :
396
Number of I/O :
Power Supplies :
0.9V
Supply Voltage :
0.9V