10AX048K2F35E2LG
Mfr.Part #
10AX048K2F35E2LG
Supply Voltage :
0.9V
Mounting Type :
Surface Mount
Width :
35mm
Length :
35mm
Voltage - Supply :
0.87V~0.98V
Number of I/O :
yes
Qualification Status :
Not Qualified
Operating Temperature :
0°C~100°C TJ
FIELD PROGRAMMABLE GATE ARRAY
Time@Peak Reflow Temperature-Max (s) :
NOT SPECIFIED
Power Supplies :
0.9V
S-PBGA-B1152
Factory Lead Time :
11 Weeks
Height Seated (Max) :
3.5mm
Packaging :
Tray
Peak Reflow Temperature (Cel) :
Terminal Pitch :
1mm