10AX048E4F29I3SG
Mfr.Part #
10AX048E4F29I3SG
Operating Temperature :
-40°C~100°C TJ
Series :
Arria 10 GX
Number of Outputs :
360
Total RAM Bits :
Number of Inputs :
Supply Voltage :
0.9V
JESD-30 Code :
S-PBGA-B780
yes
Factory Lead Time :
8 Weeks
Height Seated (Max) :
3.35mm
Voltage - Supply :
0.87V~0.98V
Width :
29mm
Length :
29mm
Terminal Pitch :
1mm
Terminal Form :
Ball
Time@Peak Reflow Temperature-Max (s) :
NOT SPECIFIED
Power Supplies :
0.9V