10AX048E3F29I2SG
Mfr.Part #
10AX048E3F29I2SG
RoHS Compliant
JESD-30 Code :
S-PBGA-B780
Qualification Status :
Not Qualified
Operating Temperature :
-40°C~100°C TJ
3 (168 Hours)
Time@Peak Reflow Temperature-Max (s) :
NOT SPECIFIED
Terminal Pitch :
1mm
Height Seated (Max) :
3.35mm
Supply Voltage :
0.9V
Power Supplies :
0.9V
Number of LABs/CLBs :
Number of Outputs :
360
Length :
29mm
Voltage - Supply :
0.87V~0.93V
Width :
29mm