10AX048E3F29I2LG
Mfr.Part #
10AX048E3F29I2LG
Supply Voltage :
0.9V
Qualification Status :
Not Qualified
Number of Outputs :
360
Factory Lead Time :
8 Weeks
Power Supplies :
0.9V
Length :
29mm
Width :
29mm
Number of Inputs :
Surface Mount
JESD-30 Code :
S-PBGA-B780
Terminal Pitch :
1mm
BOTTOM
Time@Peak Reflow Temperature-Max (s) :
NOT SPECIFIED
Operating Temperature :
-40°C~100°C TJ
Height Seated (Max) :
3.35mm
Voltage - Supply :
0.87V~0.93V