10AX048E3F29E2SG
Mfr.Part #
10AX048E3F29E2SG
NOT SPECIFIED
JESD-30 Code :
S-PBGA-B780
Length :
29mm
Voltage - Supply :
0.87V~0.93V
Number of Logic Elements/Cells :
Width :
29mm
Height Seated (Max) :
3.35mm
Qualification Status :
Not Qualified
Time@Peak Reflow Temperature-Max (s) :
Terminal Pitch :
1mm
Power Supplies :
0.9V
Supply Voltage :
0.9V
Number of Inputs :
360
Number of Outputs :
Factory Lead Time :
8 Weeks
Operating Temperature :
0°C~100°C TJ