10AX048E3F29E2LG
Mfr.Part #
10AX048E3F29E2LG
Supply Voltage :
0.9V
BOTTOM
Factory Lead Time :
8 Weeks
Height Seated (Max) :
3.35mm
Number of Outputs :
3 (168 Hours)
Time@Peak Reflow Temperature-Max (s) :
NOT SPECIFIED
Width :
29mm
780
Qualification Status :
Not Qualified
Length :
29mm
Power Supplies :
0.9V
Programmable Logic Type :
FIELD PROGRAMMABLE GATE ARRAY
Number of Inputs :
360
JESD-30 Code :
S-PBGA-B780
Number of I/O :
Voltage - Supply :
0.87V~0.93V
Operating Temperature :
0°C~100°C TJ
Terminal Pitch :
1mm