10AX048E2F29I2LG
Mfr.Part #
10AX048E2F29I2LG
Height Seated (Max) :
3.35mm
Number of Logic Elements/Cells :
Supply Voltage :
0.9V
Total RAM Bits :
Terminal Pitch :
1mm
Operating Temperature :
-40°C~100°C TJ
Peak Reflow Temperature (Cel) :
NOT SPECIFIED
Qualification Status :
Not Qualified
Width :
29mm
HTS Code :
Number of Inputs :
Length :
29mm
Number of I/O :
360
Time@Peak Reflow Temperature-Max (s) :
3 (168 Hours)
Factory Lead Time :
8 Weeks
Voltage - Supply :
0.87V~0.98V
Power Supplies :
0.9V