10AX048E2F29I1SG
Mfr.Part #
10AX048E2F29I1SG
Height Seated (Max) :
3.35mm
Operating Temperature :
-40°C~100°C TJ
Voltage - Supply :
0.87V~0.98V
JESD-30 Code :
S-PBGA-B780
Terminal Pitch :
1mm
Supply Voltage :
0.9V
Length :
29mm
Width :
29mm