10AX048E2F29E2LG
Mfr.Part #
10AX048E2F29E2LG
Length :
29mm
Factory Lead Time :
8 Weeks
yes
Number of Inputs :
3 (168 Hours)
Power Supplies :
0.9V
Operating Temperature :
0°C~100°C TJ
Height Seated (Max) :
3.35mm
Number of LABs/CLBs :
JESD-30 Code :
S-PBGA-B780
BOTTOM
Qualification Status :
Not Qualified
Terminal Pitch :
1mm
Supply Voltage :
0.9V
Voltage - Supply :
0.87V~0.98V
Number of Outputs :
Width :
29mm