10AX048E2F29E1HG
Mfr.Part #
10AX048E2F29E1HG
Height Seated (Max) :
3.35mm
360
Additional Feature :
IT ALSO OPERATES AT 0.95V NOMINAL VCC
Width :
29mm
Terminal Pitch :
1mm
Time@Peak Reflow Temperature-Max (s) :
Supply Voltage :
0.9V
Operating Temperature :
0°C~100°C TJ
Length :
29mm
Organization :
18359 CLBS
Voltage - Supply :
0.87V~0.98V