10AX048E1F29I1SG
Mfr.Part #
10AX048E1F29I1SG
Terminal Pitch :
1mm
Operating Temperature :
-40°C~100°C TJ
HTS Code :
Packaging :
Tray
Voltage - Supply :
0.87V~0.98V
Width :
29mm
Supply Voltage :
0.9V