10AX032H4F35I3LG
Mfr.Part #
10AX032H4F35I3LG
Width :
35mm
Terminal Pitch :
1mm
Number of Outputs :
384
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
3 (168 Hours)
Power Supplies :
0.9V
Time@Peak Reflow Temperature-Max (s) :
Operating Temperature :
-40°C~100°C TJ
Length :
35mm
Voltage - Supply :
0.87V~0.98V
FIELD PROGRAMMABLE GATE ARRAY
Terminal Position :
BOTTOM
Surface Mount :
yes
Peak Reflow Temperature (Cel) :
Height Seated (Max) :
3.5mm
Supply Voltage :
0.9V