10AX032H4F35E3SG
Mfr.Part #
10AX032H4F35E3SG
Power Supplies :
0.9V
Supply Voltage :
0.9V
FIELD PROGRAMMABLE GATE ARRAY
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
3 (168 Hours)
Number of Inputs :
Height Seated (Max) :
3.5mm
Number of LABs/CLBs :
JESD-30 Code :
S-PBGA-B1152
Time@Peak Reflow Temperature-Max (s) :
NOT SPECIFIED
Width :
35mm
Total RAM Bits :
Terminal Position :
BOTTOM
Length :
35mm
Factory Lead Time :
8 Weeks
Peak Reflow Temperature (Cel) :
NOT SPECIFIED
Operating Temperature :
0°C~100°C TJ
Terminal Pitch :
1mm
Voltage - Supply :
0.87V~0.98V