10AX032H4F35E3LG
Mfr.Part #
10AX032H4F35E3LG
Surface Mount
Peak Reflow Temperature (Cel) :
Power Supplies :
0.9V
Width :
35mm
Length :
35mm
Supply Voltage :
0.9V
Operating Temperature :
0°C~100°C TJ