10AX032H3F35I2SG
Mfr.Part #
10AX032H3F35I2SG
FPGAs (Field Programmable Gate Array)
Terminal Position :
BOTTOM
Power Supplies :
0.9V
Time@Peak Reflow Temperature-Max (s) :
Width :
35mm
Operating Temperature :
-40°C~100°C TJ
Supply Voltage :
0.9V
Peak Reflow Temperature (Cel) :
Terminal Pitch :
1mm