10AX032H3F35I2LG
Mfr.Part #
10AX032H3F35I2LG
Operating Temperature :
-40°C~100°C TJ
Height Seated (Max) :
3.5mm
Supply Voltage :
0.9V
JESD-30 Code :
S-PBGA-B1152
Voltage - Supply :
0.87V~0.93V
Width :
35mm
Terminal Pitch :
1mm
Time@Peak Reflow Temperature-Max (s) :
NOT SPECIFIED
Length :
35mm
Power Supplies :
0.9V