10AX032H3F35E2LG
Mfr.Part #
10AX032H3F35E2LG
Supply Voltage :
0.9V
Total RAM Bits :
Operating Temperature :
0°C~100°C TJ
Width :
35mm
Height Seated (Max) :
3.5mm
Length :
35mm
Tray
JESD-30 Code :
S-PBGA-B1152
Voltage - Supply :
0.87V~0.93V
Terminal Pitch :
1mm
Number of LABs/CLBs :
Peak Reflow Temperature (Cel) :
yes
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
3 (168 Hours)
Arria 10 GX
Time@Peak Reflow Temperature-Max (s) :
NOT SPECIFIED
Terminal Position :
BOTTOM
Power Supplies :
0.9V