10AX032H2F35E2SG
Mfr.Part #
10AX032H2F35E2SG
FPGAs (Field Programmable Gate Array)
Factory Lead Time :
8 Weeks
Height Seated (Max) :
3.5mm
Operating Temperature :
0°C~100°C TJ
Number of Logic Elements/Cells :
Length :
35mm
Supply Voltage :
0.9V
Terminal Pitch :
1mm
Voltage - Supply :
0.87V~0.98V
Terminal Form :
Ball
RoHS Status :
RoHS Compliant
Width :
35mm
Power Supplies :
0.9V