10AX032E4F29I3SG
Mfr.Part #
10AX032E4F29I3SG
Package / Case
780-BBGA, FCBGA
Description
IC FPGA 360 I/O 780FBGA
Number of Inputs :
360
Package / Case :
780-BBGA, FCBGA
Number of Terminations :
780
Power Supplies :
0.9V
Length :
29mm
Width :
29mm
Number of Outputs :
360
Terminal Pitch :
1mm
Height Seated (Max) :
3.35mm
Operating Temperature :
-40°C~100°C TJ
Supply Voltage :
0.9V
Voltage - Supply :
0.87V~0.98V