10AX032E4F29I3LG
Mfr.Part #
10AX032E4F29I3LG
Package / Case
780-BBGA, FCBGA
Description
IC FPGA 360 I/O 780FBGA
FPGAs (Field Programmable Gate Array)
Number of Terminations :
780
Package / Case :
780-BBGA, FCBGA
Supply Voltage :
0.9V
Height Seated (Max) :
3.35mm
Length :
29mm
Voltage - Supply :
0.87V~0.98V
JESD-30 Code :
S-PBGA-B780
Number of Inputs :
360
Number of Logic Elements/Cells :
Factory Lead Time :
8 Weeks
Terminal Pitch :
1mm
Number of Outputs :
360
Width :
29mm
Power Supplies :
0.9V
Operating Temperature :
-40°C~100°C TJ