10AX032E4F29E3SG
Mfr.Part #
10AX032E4F29E3SG
Package / Case
780-BBGA, FCBGA
Description
IC FPGA 360 I/O 780FBGA
Surface Mount
Factory Lead Time :
8 Weeks
Supply Voltage :
0.9V
Packaging :
Tray
Voltage - Supply :
0.87V~0.98V
Number of Outputs :
360
Length :
29mm
Package / Case :
780-BBGA, FCBGA
3 (168 Hours)
Number of Terminations :
780
Number of Inputs :
360
Operating Temperature :
0°C~100°C TJ
Width :
29mm
JESD-30 Code :
S-PBGA-B780
Height Seated (Max) :
3.35mm
Terminal Pitch :
1mm
Number of Logic Elements/Cells :
Power Supplies :
0.9V