10AX032E4F29E3LG
Mfr.Part #
10AX032E4F29E3LG
Package / Case
780-BBGA, FCBGA
Description
IC FPGA 360 I/O 780FBGA
Height Seated (Max) :
3.35mm
Package / Case :
780-BBGA, FCBGA
Packaging :
Tray
Length :
29mm
JESD-30 Code :
S-PBGA-B780
Number of Inputs :
360
Terminal Pitch :
1mm
Number of I/O :
360
Number of Terminations :
780
Power Supplies :
0.9V
Width :
29mm
Supply Voltage :
0.9V
Voltage - Supply :
0.87V~0.98V
Operating Temperature :
0°C~100°C TJ