10AX032E4F27I3SG
Mfr.Part #
10AX032E4F27I3SG
Package / Case
672-BBGA, FCBGA
Description
IC FPGA 240 I/O 672FBGA
Terminal Pitch :
1mm
Total RAM Bits :
Length :
27mm
Voltage - Supply :
0.87V~0.98V
Number of Logic Elements/Cells :
Width :
27mm
Operating Temperature :
-40°C~100°C TJ
Number of Inputs :
240
Number of I/O :
240
Power Supplies :
0.9V
Supply Voltage :
0.9V
Number of Terminations :
672
FIELD PROGRAMMABLE GATE ARRAY
Packaging :
Tray
Surface Mount
Factory Lead Time :
8 Weeks
Height Seated (Max) :
3.25mm