10AX032E3F27E2SG
Mfr.Part #
10AX032E3F27E2SG
Package / Case
672-BBGA, FCBGA
Description
IC FPGA 240 I/O 672FBGA
3 (168 Hours)
Number of I/O :
240
Supply Voltage :
0.9V
Height Seated (Max) :
3.25mm
Number of LABs/CLBs :
Voltage - Supply :
0.87V~0.93V
Terminal Pitch :
1mm
Operating Temperature :
0°C~100°C TJ
RoHS Status :
RoHS Compliant
Number of Inputs :
240
Factory Lead Time :
8 Weeks
Total RAM Bits :
Power Supplies :
0.9V
Number of Terminations :
672
Package / Case :
672-BBGA, FCBGA
Surface Mount :
yes
HTS Code :
Number of Outputs :
Number of Logic Elements/Cells :
Length :
27mm
Packaging :
Tray
Qualification Status :
Not Qualified
Time@Peak Reflow Temperature-Max (s) :
Ball
Mounting Type :
Width :
27mm