10AX032E2F29I2SG
Mfr.Part #
10AX032E2F29I2SG
Package / Case
780-BBGA, FCBGA
Description
IC FPGA 360 I/O 780FBGA
3 (168 Hours)
Number of Outputs :
360
Height Seated (Max) :
3.35mm
Number of Terminations :
780
Packaging :
Tray
Factory Lead Time :
8 Weeks
HTS Code :
Number of I/O :
360
Power Supplies :
0.9V
Total RAM Bits :
Peak Reflow Temperature (Cel) :
NOT SPECIFIED
Number of Inputs :
Number of Logic Elements/Cells :
Terminal Form :
Ball
Time@Peak Reflow Temperature-Max (s) :
Operating Temperature :
-40°C~100°C TJ
Width :
29mm
Voltage - Supply :
0.87V~0.98V
Supply Voltage :
0.9V