10AX032E2F29I2LG
Mfr.Part #
10AX032E2F29I2LG
Package / Case
780-BBGA, FCBGA
Description
IC FPGA 360 I/O 780FBGA
Operating Temperature :
-40°C~100°C TJ
Mounting Type :
Surface Mount
Voltage - Supply :
0.87V~0.98V
RoHS Status :
RoHS Compliant
Qualification Status :
Not Qualified
Length :
29mm
Power Supplies :
0.9V
Supply Voltage :
0.9V
Package / Case :
780-BBGA, FCBGA
Width :
29mm
Height Seated (Max) :
3.35mm
JESD-30 Code :
S-PBGA-B780
Peak Reflow Temperature (Cel) :
Terminal Pitch :
1mm