10AX032E2F29I1SG
Mfr.Part #
10AX032E2F29I1SG
Package / Case
780-BBGA, FCBGA
Description
IC FPGA 360 I/O 780FBGA
Supply Voltage :
0.9V
Terminal Pitch :
1mm
Voltage - Supply :
0.87V~0.98V
Package / Case :
780-BBGA, FCBGA
Height Seated (Max) :
3.35mm
Operating Temperature :
-40°C~100°C TJ
Length :
29mm