10AX032E2F29E1SG
Mfr.Part #
10AX032E2F29E1SG
Package / Case
780-BBGA, FCBGA
Description
IC FPGA 360 I/O 780FBGA
Operating Temperature :
0°C~100°C TJ
Terminal Pitch :
1mm
Power Supplies :
0.9V
Number of Logic Elements/Cells :
Number of Outputs :
360
RoHS Status :
RoHS Compliant
Number of Inputs :
360
Terminal Form :
Ball
HTS Code :
Number of LABs/CLBs :
Time@Peak Reflow Temperature-Max (s) :
NOT SPECIFIED
Height Seated (Max) :
3.35mm
Terminal Position :
BOTTOM
Number of Terminations :
780
Width :
29mm
Supply Voltage :
0.9V
Number of I/O :
Peak Reflow Temperature (Cel) :
Length :
29mm