10AX032E2F27I2SG
Mfr.Part #
10AX032E2F27I2SG
Package / Case
672-BBGA, FCBGA
Description
IC FPGA 240 I/O 672FBGA
Width :
27mm
Peak Reflow Temperature (Cel) :
Operating Temperature :
-40°C~100°C TJ
Qualification Status :
Not Qualified
Voltage - Supply :
0.87V~0.98V
Number of LABs/CLBs :
Length :
27mm
Number of Inputs :
240
Terminal Pitch :
1mm
Packaging :
Tray
Time@Peak Reflow Temperature-Max (s) :
NOT SPECIFIED
Factory Lead Time :
8 Weeks
Height Seated (Max) :
3.25mm
Supply Voltage :
0.9V
Number of Logic Elements/Cells :
Package / Case :
672-BBGA, FCBGA
RoHS Status :
RoHS Compliant
JESD-30 Code :
S-PBGA-B672
Power Supplies :
0.9V