10AX032E2F27I1SG
Mfr.Part #
10AX032E2F27I1SG
Package / Case
672-BBGA, FCBGA
Description
IC FPGA 240 I/O 672FBGA
Total RAM Bits :
Number of Terminations :
672
RoHS Status :
RoHS Compliant
Number of I/O :
240
Voltage - Supply :
0.87V~0.98V
Width :
27mm
Package / Case :
672-BBGA, FCBGA
Terminal Position :
BOTTOM
HTS Code :
Supply Voltage :
0.9V
Height Seated (Max) :
3.25mm
Number of Logic Elements/Cells :
JESD-30 Code :
S-PBGA-B672
Length :
27mm
Operating Temperature :
-40°C~100°C TJ
Number of LABs/CLBs :
Terminal Pitch :
1mm