10AX032E2F27E1SG
Mfr.Part #
10AX032E2F27E1SG
Package / Case
672-BBGA, FCBGA
Description
IC FPGA 240 I/O 672FBGA
Number of Outputs :
240
Voltage - Supply :
0.87V~0.98V
Package / Case :
672-BBGA, FCBGA
Power Supplies :
0.9V
JESD-30 Code :
S-PBGA-B672
Number of LABs/CLBs :
Number of Terminations :
672
Number of Inputs :
240
Height Seated (Max) :
3.25mm
Terminal Pitch :
1mm
Width :
27mm
Length :
27mm
BOTTOM
Number of I/O :
Supply Voltage :
0.9V
Operating Temperature :
0°C~100°C TJ