10AX032E1F29E1SG
Mfr.Part #
10AX032E1F29E1SG
Package / Case
780-BBGA, FCBGA
Description
IC FPGA 360 I/O 780FBGA
JESD-30 Code :
S-PBGA-B780
Number of I/O :
360
Length :
29mm
Operating Temperature :
0°C~100°C TJ
Package / Case :
780-BBGA, FCBGA
Power Supplies :
0.9V
Terminal Pitch :
1mm
Mounting Type :
Surface Mount
Number of Terminations :
780
Number of LABs/CLBs :
Number of Outputs :
360
Width :
29mm
Supply Voltage :
0.9V
Voltage - Supply :
0.87V~0.98V
Height Seated (Max) :
3.35mm