10AX027H4F35E3SG
Mfr.Part #
10AX027H4F35E3SG
Package / Case
1152-BBGA, FCBGA
Description
IC FPGA 384 I/O 1152FBGA
Package / Case :
1152-BBGA, FCBGA
Supply Voltage :
0.9V
Width :
35mm
Length :
35mm
Height Seated (Max) :
3.5mm
Number of Outputs :
384
Terminal Pitch :
1mm
Number of LABs/CLBs :
Voltage - Supply :
0.87V~0.98V
JESD-30 Code :
S-PBGA-B1152
Number of Inputs :
384
Number of I/O :
Total RAM Bits :
Operating Temperature :
0°C~100°C TJ
Power Supplies :
0.9V