10AX027H3F35E2SG
Mfr.Part #
10AX027H3F35E2SG
Package / Case
1152-BBGA, FCBGA
Description
IC FPGA 384 I/O 1152FBGA
Stock
3
In Stock :
3
Operating Temperature :
0°C~100°C TJ
Length :
35mm
Package / Case :
1152-BBGA, FCBGA
Power Supplies :
0.9V
Width :
35mm
Supply Voltage :
0.9V
Voltage - Supply :
0.87V~0.93V
Number of Logic Elements/Cells :
270000
Packaging :
Tray
Factory Lead Time :
8 Weeks
JESD-30 Code :
S-PBGA-B1152
Number of Outputs :
384
Height Seated (Max) :
3.5mm
Terminal Pitch :
1mm