10AX027H3F35E2LG
Mfr.Part #
10AX027H3F35E2LG
Package / Case
1152-BBGA, FCBGA
Description
IC FPGA 384 I/O 1152FBGA
Width :
35mm
Terminal Pitch :
1mm
Height Seated (Max) :
3.5mm
Number of Inputs :
384
Total RAM Bits :
Number of LABs/CLBs :
Length :
35mm
Number of Logic Elements/Cells :
Number of I/O :
384
JESD-30 Code :
S-PBGA-B1152
Package / Case :
1152-BBGA, FCBGA
Voltage - Supply :
0.87V~0.93V
Power Supplies :
0.9V
Supply Voltage :
0.9V
Operating Temperature :
0°C~100°C TJ