10AX027H2F35I2SG
Mfr.Part #
10AX027H2F35I2SG
Package / Case
1152-BBGA, FCBGA
Description
IC FPGA 384 I/O 1152FBGA
Height Seated (Max) :
3.5mm
JESD-30 Code :
S-PBGA-B1152
Voltage - Supply :
0.87V~0.98V
Operating Temperature :
-40°C~100°C TJ
Power Supplies :
0.9V
Number of Outputs :
384
Terminal Pitch :
1mm
Length :
35mm
HTS Code :
Number of Inputs :
384
Package / Case :
1152-BBGA, FCBGA
Supply Voltage :
0.9V
Factory Lead Time :
8 Weeks
Width :
35mm