10AX027H2F35E2LG
Mfr.Part #
10AX027H2F35E2LG
Package / Case
1152-BBGA, FCBGA
Description
IC FPGA 384 I/O 1152FBGA
Tray
Number of I/O :
384
Factory Lead Time :
8 Weeks
Package / Case :
1152-BBGA, FCBGA
Terminal Pitch :
1mm
Voltage - Supply :
0.87V~0.98V
Power Supplies :
0.9V
Length :
35mm
RoHS Status :
RoHS Compliant
Number of LABs/CLBs :
Number of Outputs :
384
Operating Temperature :
0°C~100°C TJ