10AX027H1F35E1SG
Mfr.Part #
10AX027H1F35E1SG
Package / Case
1152-BBGA, FCBGA
Description
IC FPGA 384 I/O 1152FBGA
Terminal Pitch :
1mm
Width :
35mm
Programmable Logic Type :
FIELD PROGRAMMABLE GATE ARRAY
Number of LABs/CLBs :
Number of Logic Elements/Cells :
Number of Inputs :
384
Height Seated (Max) :
3.5mm
Voltage - Supply :
0.87V~0.98V
HTS Code :
Supply Voltage :
0.9V
Operating Temperature :
0°C~100°C TJ
Number of Outputs :
384
Power Supplies :
0.9V