10AS048K2F35I2LG
Mfr.Part #
10AS048K2F35I2LG
Description
IC SOC CORTEX-A9 1.5GHZ 1152FBGA
Height Seated (Max) :
3.5mm
Supply Voltage-Min (Vsup) :
0.87V
Supply Voltage :
0.9V
Operating Temperature :
-40°C~100°C TJ
Power Supplies :
0.9V
Terminal Pitch :
1mm
Length :
35mm
Width :
35mm
Speed :
1.5GHz
Supply Voltage-Max (Vsup) :
0.93V